Loading...
0216 397 00 70 - 0532 576 01 25
etkinprefabrik@gmail.com
Bizi takip edin:

Prefabrik montajı; Uzman prefabrik montaj ustaları tarafından yapılmalıdır. Bu sizi oluşabilecek ciddi sorunlardan ve ilave masraflardan koruyacak, binanızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Prefabrik binalar istenildiğinde bir çok kez demontaj ve montaj edilebilir sistem özelliğine sahiptir. Etkin Prefabrik olarak; Teknik personelimizin gerekli gördüğü bina tespitleri ve ön hazırlıklar yapıldıktan sonra mevcut yerlerinden demontajı yapılarak, istenilen alana montajı yapılmaktadır.

Demonte sisteme sahip olduğundan dolayı özellikle şantiye sahalarında tercih edilen binalardır. Şantiye Ofisi, Yatakhane, Yemekhane, Wc-Duş Prefabrik binalarınızı söküp tekrardan kuruyoruz.

HEMEN ARA

Türkiye 'nin her yerine

Prefabrik Montajı ve Prefabrik Söküm - Prefabrik kurulum işleri yapılmaktadır. Prefabrik montaj Teklifi almak için ieletişim numaramız:

prefabrik ev montaj

Prefabrik Ev Montajı Nasıl Yapılır?

Prefabrik söküm, montaj işlemleri profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır, aksi taktirde prefabrik yapı malzemeleri zarar görebilir ve ciddi anlamda ilave maliyetlerin oluşmasına sebep olabilir.
Prefabrik montaj ve demontaj söküm işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından itina ile yapılır. Titizlikle yapılan demontaj söküm işlemleri prefabrik yapıların daha uzun ömürlü olmasına, tekrardan istenilen bir yere montaj yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Prefabrik söküm montaj fiyatları

Prefabrik tamir tadilat

Prefabrik malzeme desteği

2.El Prefabrik

Hemen Ara
prefabrik ustaları

Profesyonel Montaj Ekibi

Prefabrik montaj tadilat, bakım, onarım, plan ve proje değişiklikleri uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayın.

Hemen Ara Teklif Alın